top of page
hrubis-photo

Můj příběh

Můj příběh

Stejně jako ty, i já jsem propadl autům. Od dětství mě prakticky nezajímalo nic jiného. Zatímco všichni kolem mě se v určitém věku začali zajímat o fotbal, já jsem jen čekal na konec týdne, až se v trafice objeví cokoliv, co aspoň trochu zavání benzínem.

Hrubis2_edited.jpg

Automobilový nadšenec

Hltal jsem řádky o autech, o kterých jsem věděl, že se k nim nikdy ani nepřiblížím. Snil o tom, jaký to musí být pocit je zažít. Šprtal statistiky, nasával technické údaje,

a s každým písmenkem byl stále hlouběji zaseknutý mezi motory. Pro ostatní jsem byl nesjpíš nerd, který je dusil nesmysly, které jsem jen já považoval za důležité – ale jelikož jsi tady, tak hádám, že víš, o čem mluvím.

Svět aut není jen mým největším koníčkem, ale také způsobem obživy

Díky troše štěstí a tomu, že jsem byl párkrát ve správnou dobu na správném místě, jsem mohl svoji lásku proměnit ve svůj každodenní život. Svět aut už není jen mým největším koníčkem, ale taky způsobem obživy. V nitru jsem ale pořád ten malej kluk, čekající na příležitost dozvědět se něco nového, nebo najít nové auto na plakát.

 

Nemám vzdělání v oboru novinařiny, moje historie se nepojí s žádnou automobilkou, o autech píšu a mluvím zcela nezaujatě a upřímně. Dívám se na ně očima skutečného člověka, a nezaměřuji se tolik na recitování tabulkových údajů. Namísto toho se snažím předat pocit, jaký je to s daným autem žít. Jak se s ním cítím, jak ke mně promlouvá. 

 

Svoje testy podávám bez zaujetí k jakékoliv značce, nebo stylu pohonu. Je mi fuk, jestli auto pohání mocná V8, nebo baterky. Je mi jedno, jestli má znak na kapotě historii, nebo jde o úplného outsidera. Zajímá mě jediná věc – jestli je dané auto dobré. Proto ode mě můžete vždy čekat maximálně upřímné zhodnocení. Tohle není jen další web o autech plný PR článků automobilek.  

 

Mám to štěstí, že můžu vyzkoušet téměř vše, co automobilový trh nabízí, a můj cíl je tenhle pocit zprostředkovat i tobě. Chci ti pomoc s výběrem, chci tě skrze svojí práci na chvíli dostat za volant vysněného auta, chci vybudovat svět pro lidi, jako jsme my. Právě jsi na místě, kde najdeš všechno pod jednou střechou.

 

VÍTÁM TĚ MEZI SVÝMI 

HRUBIS!

Hrubis6_edited.jpg
cars.jpg

Youtube kurz pro každého

Díky svému koníčku jsem se naučil pracovat s videi

a Youtubem. Z nuly jsem vybudoval finančně soběstačný kanál, a tobě ukážu, jak na to. Chtěl bys zkusit dráhu YouTubera? Nevíš, jak začít, s čím začít, jak prorazit algoritmem v obří konkurenci? Všechno tě naučím. Nečekej žádný zbytečný řeči, ani prezentace. Všechno ti ukážu v praxi. Každý kurz je na míru ušitý tvým potřebám, tak se neboj, že ti budu brát čas něčím, co ti nepomůže. Ozvi se mi.

cENA KURZU 9990,-

bottom of page